Refinement System: Difference between revisions
From SpiritVale Wiki
More actions
No edit summary |
|||
| Line 142: | Line 142: | ||
| style="background:#ffffff; text-align:center; padding:4px;" | 70,000 | | style="background:#ffffff; text-align:center; padding:4px;" | 70,000 | ||
| style="background:#ffffff; text-align:center; padding:4px;" | 20% | | style="background:#ffffff; text-align:center; padding:4px;" | 20% | ||
|- | |||
| style="background:#ffffff; text-align:center; padding:4px;" | +10 | |||
| style="background:#ffffff; text-align:center; padding:4px;" | 100,000 | |||
| style="background:#ffffff; text-align:center; padding:4px;" | 10% | |||
|} | |} | ||